Nēģu dienas GADATIRGUS 2021

Tradicionāli oktobra otrajā sestdienā, Salacgrīvā, par godu apaļmutniekam nēģim un nēģu zvejniekiem, tiek rīkota Nēģu diena.
 
Nēģu diena ir diena, kad nēģu zvejnieki aicina pie sevis, lai dalītos ar savu stāstu par nēģu zveju un zvejnieki dzīvi uz taci, kā arī stāsts par to, kā no gadiem ilgi gatavinātiem egļu kokmateriāliem tiek uzbūvēts tacis. Šajā skaistajā rudens sestdienā apmeklētāji tiek cienāti gan ar nēģu zupu, gan arī ar tikko, uz oglēm ceptiem, nēģiem.
 
2021. gada 9. oktobris ir diena, kad atkal pie Salacas un Svētupes krastiem tiks atzīmēta Nēģu diena! Šī gada Nēģu dienu papildina Limbažu novada uzņēmēji, amatnieki, mājražotāji u.c., kuri ir apvienojušies vienā skaistā "Uzņēmēju kvartālā", lai piedāvātu/reklamētu savu produktu vai pakalpojumu tieši Tev!
 
Nēģu dienas "Uzņēmēju kvartāla" īpašais viesis - JĀNIS ROMANOVSKIS!
 
Nēģu dienas gadatirgus būs papildināts ar dažādām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem!
 
Vai vēlies papildināt Nēģu dienas GADATIRGU ar savu piedāvājumu? 
 
PIESAKIES dalībai 2021.gada ”Nēģu diena” amatnieku, mājražotāju un ēdienu svētku tirdziņā - Bocmaņa laukumā un pie Svētupes nēģu taci. ????
Lai saņemtu tirdzniecības atļauju, Tev ir jāaizpilda iesniegums.
Iesnieguma formu meklē lapas kreisajā malā! :)
 
Ja esi Limbažu novada uzņēmējs, tad piesaki savu dalību forumā - tirgū "Uzņēmēju kvartāls". Lai pieteiktos, Tev ir jāaizpilda iesniegums, kas atrodas kreisajā pusē, kā arī jāaizpilda pieteikuma anketa. Pieteikuma anketu meklē šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIKUXxnopZ4Klo78PgvQUglARvbanfhnxw1Z48zdzfTf3r3Q/viewform 

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Salacgrīvas pagasts, Limbažu novads
Telefons: +371 26463025; +371 64041254;
E-pasts: info@visitsalacgriva.lv
Mājas lapa: https://www.facebook.com/visitsalacgriva