Atrašanās vieta
Lat: 57.751799, Lon: 24.355817

Ikonu medības Salacgrīvā

Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no 29. aprīļa līdz 15. 31. maijam organizē aizraujošu spēli „Ikonu medības”. Vadoties pēc dotajām ikonām, jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.

Spēle ļauj aktīvi un radoši pavadīt brīvo laiku ārā. Dalībnieki paši nosaka punktu skaitu un secību, kādā atrast attēlos redzamās vietas, tāpēc spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Lai piedalītos spēlē, Jums būs nepieciešams:

- fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;

- ikonu medību spēles uzdevuma lapa ar 25 meklējamajiem attēliem.

Spēles apraksts:

Lai spēlētu “Ikonu medības”, nepieciešama uzdevumu lapa, kuru var lejupielādēt Salacgrīvas  tūrisma informācijas centra mājaslapā visitsalacgriva.lv, Facebook lapā vai saņemt visiem pieejamajā pasta kastītē pie Salacgrīvas tūrisma informācijas centra, Rīgas ielā 10a, Salacgrīvā.

Uzdevumu lapā ir 25 dažādas ikonas bez paskaidrojumiem.

Spēles dalībnieku uzdevums ir saprast, kas ikonā attēlots, nofotografēt objektu, kas varētu attiekties uz ikonu un atsūtīt Salacgrīvas tūrisma informācijas centram uz mobilo tālruni +371 26463025, izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp. Piemēram, ja ikonā attēlota baznīca, tad spēlētājam jānofotografē un jāatsūta jebkura baznīca, kas atrodas Salacgrīvā.

Spēlē var piedalīties ar visiem atrastajiem punktiem vai tikai dažiem, turklāt tos var sūtīt vienā reizē vai visa termiņa laikā līdz pat 31. maijam. Vienīgais nosacījums – tie jāsūta no viena un tā paša telefona numura.

Rezultāti un apbalvošana:

Dalībnieku rezultāti tiks publicēti 3. jūnijā Salacgrīvas tūrisma informācijas centra mājaslapā www.visitsalacgriva.lv un Facebook lapā facebook.com/visitsalacgriva.

3 laimīgie saņems pārsteiguma balvas no Visit Salacgriva, Visit Limbaži un Staiceles tūrisma informācijas centra.

Veiksmīgas ikonu medības SALACGRĪVĀ!

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 10a, Salacgrīva (Salacgrīvas tūrisma informācijas centrs)
Telefons: +37126463025
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv