Atrašanās vieta
Lat: 57.686905, Lon: 24.367075

Rakari Resort

Jau kopš senseniem laikiem cilvēki labprāt vēlas iepazīt svešas un nezināmas vietas, lai pēc jaunu iespaidu gūšanas, pozitīvas enerģijas uzkrāšanas un dzīves spēku atjaunošanas, atgrieztos atkal mājās. Tādēļ esiet sveicināti vienā no Latvijas skaistākajām vietām. Savdabīgās un pirmatnējās Baltijas jūras krastā, starp bezgalīgām piejūras pļavām un senatnīgiem kokiem atrodas Rakaru komplekss, kas sastāv no viesu nama, 8 labiekārtotām, kopā sabūvētām dvīņu mājām (64 gultas vietas) kā arī treileru pieslēgšanās laukumu, telšu vietām, autostāvvietas, atpūtas vietām un sporta spēļu laukumiem, bērnu laukumiem. Tiek piedāvāta sporta inventāra noma un velosipēdu noma. 

Piedāvājam lielisku iespēju mūsu viesu namā "Rakari" organizēt konferences un seminārus dažāda lieluma kompānijām. Mūsu lielajā konferenču zālē ērti jutīsies kompānijas līdz pat 85 personām, bet mazajā konferenču zālē varam uzņemt līdz 35 personām.

Brīvajos brīžos piedāvājam baudīt gardu kafiju ar uzkodām, kā arī pusdienas un vakariņas, kuras varēsiet izvēlēties no mūsu īpašās konferenču ēdienkartes.

Kā lielisku dienas noslēgumu - varēsiet baudīt saulrietu vai pastaigu skaistā un sakoptā pludmalē.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Svētciems
Telefons: +371 26664447
E-pasts: info@rakariresort.lv, reservation@rakariresort.lv
Mājas lapa: http://rakariresort.lv/