Slēpo pa jūru

Ziemā Latvijas plašās pludmales pārvēršas teju nebeidzami garās slēpošanas trasēs. Salacgrīvas novads vien Tev piedāvā vairāk kā 50 km garu nepārtraukti mainīgu slēpošanas maršrutu, kas saulainās ziemas dienās Tavai sejai var sniegt tik ilgi kāroto iedegumu, Tev pašam vairākas stundas laika sportiskai meditācijai un lādiņam jauniem varoņdarbiem. 

Runājot jau konkrētāk, iesakām izpētīt karti - izcils ir posms no Tūjas līdz Veczemju klintīm vai Vitrupei (izvērtējot ledus biezumu un turoties pēc iespējas tuvāk krastam, akmeņainajos jūrmalas posmos visgludāk slīdēsi tieši pa ledu), no Salacgrīvas Zvejnieku parka līdz Kuivižiem (ja vēlies stūrēt uz ziemeļiem) vai no Salacgrīvas dienvidu mola līdz Svētciemam (ja stūrēsi dienvidu virzienā),no  Ainažu mola līdz Randu pļavām.

Izvērtē, cik garu posmu vēlies pieveikt un paskaties, kādā virzienā pūtīs vējš - lai vējš pūš no mugurpuses un labi slīd! 

P.S. Ja Tavs ceļš nebūs apļveida, bet gan lineārs - atpakaļ sākumpunktā Tevi var atgādāt vietējais taksometrs http://www.visitsalacgriva.lv/lv/atputas-marsruti/taxi-salacgriva/ 

Pastāsti citiem