Atrašanās vieta
Lat: 57.7518236, Lon: 24.3557795

ORIENTĒJIES SALACGRĪVĀ

Vai kāds no Jums atceras tās garlaicīgās ekskursijas bērnībā – steidzoties no viena objekta pie nākamā, jaucoties gadskaitļu gūzmā un tā arī līdz galam nesaprotot, kas ir kas? Mēs atceramies, tādēļ, paturot prātā to, no kā izvairīties, esam izveidojušas orientēšanās maršrutu – Ar kājām pa Salacgrīvu - kur jautrā noskaņojumā Jums nāksies ne tikai apskatīt ievērojamākos objektus pilsētā, bet atjautīgi dažos no tiem atrast atbildi uz jau iepriekš rūpīgi sagatavotiem jautājumiem. 

Orientēšanās karte ir izveidota ar mērķi Jūsu ceļojumu padarīt interesantāku un saistošāku ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Ja parasti Jūsu bērns nav sajūsmināts par došanos ekskursijās, ticiet mums - orientēšanās viņu uzrunās. Šāda veida ekskursijas ieguvums noteikti ir neatkarība - jūs paši esat noteicēji savam soļu tempam un savām vēlmēm, izlemjot, kur apstāties un ko aplūkot - kaut piknikot jūras krastā pirms nākamā objekta apskates.

Orientēšanās kartes iespējams saņemt gan Salacgrīvas TIC, gan arī Tev ir iespēja pašam izdrukāt (karte pieejama kreisajā pusē). Gaidām ciemos!

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 10a, Salacgrīva
Telefons: +371 26463025
E-pasts: info@visitsalacgriva.lv