Atrašanās vieta
Lat: 57.751713, Lon: 24.355227

Dabas izglītības centrs

Ievērojot valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī un pastiprināto drošības pasākumu ieviešanu Dabas izglītības centrs "Ziemeļvidzeme" no 21. oktobra ir slēgts apmeklētājiem!


Vai esat kādreiz domājuši par to, cik daudz zināt par dabu un vidi sev apkārt? Vai, brienot pa taku pļavā vai pludmalē vai vienkārši pastaigājoties, nerodas vēlme uzzināt, kas tie ir par augiem, kas apkārt aug?

Dabas izglītības centra „Ziemeļvidzeme” vadītāja Inta Tev palīdzēs atbildēt uz šiem jautājumiem un uzzināt daudz ko jaunu.

Dabas izglītības centrā apmeklētājiem ir iespēja interaktīvā veidā – caur spēlēm un smiekliem apgūt teoriju - iegūt un nostiprināt zināšanas par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām un mūsu piekrasti Vidzemes akmeņaino jūrmalu.

Dabas izziņas un pētnieciskās nodarbības par apkārtnē sastopamajām dabas vērtībām notiek gan dabas izglītības centra telpās, gan ārā. Darba procesā šeit tiek izmantots īpaši dabas izzināšanai un pētīšanai paredzēts aprīkojums, darba lapas, un arī plašākai sabiedrībai tiek organizēti dažādi tematiskie pasākumi, kas īpaši interesanti ir ģimenēm ar bērniem, jo pasākumos ir padomāts par to, lai interesanti būtu gan lieliem, gan maziem dabas draugiem.

Dabas izglītības centrs aktīvi sadarbojas ar sava reģiona skolām. Šis piedāvājums ir spēkā gan grupām, gan individuālajiem apmeklētājiem.

 

Ieejas maksas nav.

Grupu apmeklējumam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Nodarbībām lūdzam pieteikt grupas, kas nav lielākas par 25-30 cilvēkiem. Dažām nodarbībām dalībnieku skaits var būt arī mazāks.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 16, Salacgrīva
Telefons: +371 26329412
E-pasts: inta.soma@daba.gov.lv
Mājas lapa: http://www.daba.gov.lv/