Viena ziemas diena Salacgrīvas novadā Tev un Tavai ģimenei

Maršruts “Viena diena Salacgrīvas novadā Tev un Tavai ģimenei” ir piemērots skaistām, saulainām un ne tik aukstām ziemas dienām, jo maršruts vedīs Tevi pa skaistām un brīnumainām takām, pa gleznaināko Salacgrīvas novada piekrastes daļu, vilinās kāpt uz slidām un raudzīties tālumā no 14 m augstuma!

Minhauzena meža taka -  garākā apses koka taka Eiropā. Taka ved cauri Vidzemes mitrāju mežam, tai ir izveidoti 3 garumi, dažādām apmeklētāju sagatavotības pakāpēm: garā 4,3km, vidējā 3,4km, īsā 1,0km. Garākā taka aizvedīs Jūs līdz pašai jūrai!

Orientēšanās Salacgrīvas pilsētā ļaus Tev iepazīt Salacgrīvas ievērojamākās vietas caur dažādiem uzdevumiem!  Pirms dodies pie mums – izdrukā savu karti šeit: http://www.visitsalacgriva.lv/lv/ko-darit/orientejies-salacgriva/

Kas būs visskaistākais un aizraujošākais nobeidzot savu vienu dienu Salacgrīvas novadā? Saulriets pār Kuivižu pludmali no Kuivižu skatu torņa!

Pirms dodies šajā maršrutā, Tev būs pašam arī nedaudz jāsaplāno laiks, jo Zvejnieku parka slidotava ir pieejama uz pierakstiem, jo ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits uz ledus. Aprēķini aptuveno laiku un piesaki savu laiku slidotavā! (P.S. Slidotava ir pieejama līdz brīdim, kamēr aukstums mūs lutina).

Pastāsti citiem
1

#1 Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs palīdz atdzimt atmiņā stāstiem par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. 

2

#2 Veczemju klintis

Noteikti esi dzirdējis par Vidzemes akmeņaino jūrmalu - tas ir 12 kilometrus garš jūras krasta posms jebšu vienīgā vieta Baltijas jūrā, kur jūras krastā apskatāmi smilšakmens atsegumi. 

3

#3 ORIENTĒJIES SALACGRĪVĀ

Orientēšanās karte ir izveidota ar mērķi Jūsu ceļojumu padarīt interesantāku un saistošāku ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Ja parasti Jūsu bērns nav sajūsmināts par došanos ekskursijās, ticiet mums - orientēšanās viņu uzrunās.

4

#4 Kuivižu skatu tornis

Kuivižu skatu tornis ir 14 m augsts. Uzkāpjot no pamatīgajiem kokiem uzbūvētajā tornī, pārņem sirreāla sajūta – skatam paveras brīnišķīga ainava – jūra, mazās jahtas, osta, atpūtas komplekss “Kapteiņu osta”, Kuivižu daudzdzīvokļu mājas un šoseja.