Atrašanās vieta
Lat, Lon: 57.756285, 24.357638

Salacgrīvas jahtu osta

Salacgrīvas osta ir tālākā Latvijas Ziemeļu osta - tā atrodas Rīgas jūras līča ZA malā Salacas upes grīvā, 100 km uz ziemeļiem no Rīgas un 13 km uz dienvidiem no Latvijas - Igaunijas robežas. Seni stāsti virmo ap šo ostu - kā nekā tā jau 1368. gadā vēstures avotos minēta kā Livonijas arhibīskapa osta. 

Nesenāki stāsti gan ir par Salacgrīvas jahtu piestātni - kopš pagājušā gadsimta beigām (pieķēri viltībā - kopš 199X gada) tā atrodas Salacas upes labajā krastā, ir labi saskatāma braucot pār Salacas upes tiltu un daiļo Salacas grīvu ar dažādo jahtu profiliem. 

Salacgrīvas jahtu ostas shēma

Par jahtu un laivu ilgtermiņa piestātnes izmantošanu ūdens transporta īpašniekam jāslēdz līgums ar Salacgrīvas ostas  pārvaldi.

Ar piestātnes izmantošanas līgumu var iepazītes šeit. Slēdzot līgumu jāiesniedz peldlīdzekļa reģistrācijas dokumentus.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Ostas iela 6, Salacgrīva, Limbažu nov., Latvija, LV-4033
Telefons: +371 26377322
E-pasts: port@salacgrivaport.lv, kapteinis@salacgrivaport.lv
Mājas lapa: https://salacgrivaport.lv
1

#1 Jahtotāju servisa ēka "BURA"

2019-2020.gadā,  realizējot Igaunijas-Latvijas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projektu Nr.55 “Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā” (EST-LAT Harbours), ir uzbūvēta Salacgrīvas jahtotāju servisa ēka "BURA".

2

#2 Apskates vietas Salacgrīvā

Lielpilsētas steigu šeit neatrast - katrs vietējais ne bez lepnuma sevis teiktajā Tev to vēl un vēlreiz apstiprinās. Bet tāpēc mēs šeit esam - jo mēs zinām, kas ir mūsu bagātības. Ja esi gatavs, mēs tās parādīsim arī Tev!