VELO NOMA

Zinām jau zinām - esi nosēdējies birojā un, lai arī reizēm negribi atzīt, kājas pašas grib izkustēties. Domājot par aktīvajiem, novadā ir izveidoti velo nomas punkti, lai  novada ciemiņi varētu doties nesteidzīgā izbraucienā un baudītu dabas tuvumu, jūru un romantisko mazpilsētas šarmu.

Pastāsti citiem
1

#1 "Easy Ride" velo noma

EASY RIDE piedāvā velosipēdu nomu. Piedāvājumu klāstā ietilpst viens tandēmvelo un divi parastie velosipēdi. Tandēmvelo ar 12 ātrumiem, viens parastais velosipēds ar 7 ātrumiem, bet otrs ar vienu ātrumu. 

2

#2 Riteņu noma „Kosīši”

Mūsu velo nomā piedāvā 5 velosipēdus, kas piemēroti braukšanai pa smilšainiem zemes ceļiem. Tie ir labi piemēroti 101.maršruta veloceliņa segumam, kas dažviet ir smilšains, dažviet klāts ar koku saknēm. 


3

#3 "DUDU ligzdas" velo noma

"DUDU ligzdas" noma piedāvā īpašus un ērtus velosipēdus braucieniem gar jūru vai, vadoties pēc velosipēdu maršrutiem, dodoties pa novada ceļiem.

4

#4 Riteņu noma "Bērziņi"

Viesu nams "Bērziņi" piedāvā izīrēt velosipēdus, skaistam un neaizmirstamam braucienam pa Vidzemes akmeņaino jūrmalu. 

5

#5 Velo noma "Klintis"

Kempings "Klintis" ir padomājis par Tevi, aktīvās atpūtas cienītāj, piedāvājot velosipēdu nomu. Kāpēc gan nedoties kādā aizraujošā braucienā kopā ar draugiem vai vienatnē gar Vidzemes akmeņaino jūrmalu vai valdzinošajā meža klusumā.