RAŽOTS PIEJŪRĀ

Pastāsti citiem
1

#1 A/S Akciju Sabiedrība “Brīvais Vilnis”

AS “Brīvais vilnis” ir viens no vadošajiem zivju konservu ražotājiem Baltijā. Uzņēmums lepojas ar produkcijas augsto kvalitāti, kas palikusi nemainīga nu jau vairāk kā 70 gadus. “Brīvais vilnis” specializējas premium produktu ražošanā.

2

#2 Mājražotājs Uldis Rozenšteins

Nēģis Burciņā ir uz oglēm cepti, termiski apstrādāti nēģi želejā. Tā ir ģimenes recepte un produkts ir gatavots bez konservantiem un pārtikas piedevām. Termisā apstrāde ļauj baudīt nēģus želejā pat tad, kad zvejas sezona jau sen beigusies, jo produktam ir ilgs derīguma termiņš.

3

#3 Zv/s BUTE

Zv/S BUTE piedāvā klientiem pašu nozvejotās zivis no Latvijas jūras piekrastes un Salacas upes. Produkcija dažādos iepakojumos pieejama gan svaigā veidā, gan arī apstrādāta savā ražošanas cehā.

4

#4 SIA “Kurzeme GB”

Uzņēmums piedāvā iegādāties zivju produkciju, kas tiek ražota, izmantojot gadsimtiem senas receptes un Latvijas zvejnieku lomos gūtās zivis - cepti nēģi želejā, ceptas reņģes marinādē, tomātu mērcē u.c. 

5

#5 Lembužu Alus brūzis

Lembužu alus brūzis aicina pie sevis, kur tiksi iepazīstināts ar to, kā tiek pagatavots gan alus, gan ābolu kandža. Tev būs iespēja arī izstaigāt un apskatīt pašu alus brūzi, un, protams, arī visu nogaršot! 

6

#6 Sidrabiņu gaļas un desu cehs

Blakus krogam “Sidrabiņi” izveidots gaļas pārstrādes cehs, kurā top pašu kūpināti gaļas izstrādājumi.

7

#7 Dabas maize

Stāsts par tīru maizi, dabīgām sastāvdaļām, mīlestību un prieku cept to, kas citiem garšo. 

8

#8 IK "Ledus Oga"

2016.gada 28.decembrī tika nodibināts IK “Ledus Oga”. Uzņēmuma sākuma posmā bija iespējams iegādāties 5 saldējuma veidus un divus sorberta veidus. Šobrīd “Ledus Ogas” produkcijas klāstā ietilpst 12 saldējuma veidi.

9

#9 Riverside Smokehouse

Piedāvā dažāda veida kūpinājumus un kulināriju no vistas, cūkas un brieža gaļas. Produkcija tiek kūpināta ar alkšņa malku Salacas krastā. Produkcija ir pieejama dažāda mēroga tirdziņos Vidzemē un Rīgā. 

10

#10 Ražots Salacgrīvā

Uzņēmums kūpina speķi, cauraudzi, karbonādi, sāla speķi ar ķiploku un citus gardumus. Gaļu piegādā vietējie cūku audzētāji. Tiek cepta arī maize - rudzu maize, sēklu maize un saldskābā maize. Ieraugs maizes cepšanai tiek saglabāts, tādēļ mīklas gatavošanai raugs netiek izmantots. Visa produkcija ir bez E-vielām un bez ķīmijas.

11

#11 Hortus

Uzņēmums ražo veselīgas augļu, ogu un dārzeņu sukādes, dažādu garšu sīrupus un dārzeņu miltus. Sukādes tiek ražotas bez mākslīgajiem konservantiem, garšas un krāsas uzlabotājiem. Iespējams iegādāties savam uzņēmumam korporatīvās dāvanas. Produkcija ir pieejama veikaliņā “Radīts Piejūrā”, Āgenskalna tirgus e-veikalā, kā arī iespējams pasūtīt. 

12

#12 Easy food

Uzņēmums ražo maizes miltu maisījumus, kas ir dabīgs šķiedrvielu avots. Maize ar augstu uzturvērtību, daudz šķiedrvielu, proteīna avots. Nesatur raugu, kviešu miltus, bez pievienota cukura, viegli pagatavojama, piemērota vegāniem.