RADĪTS PIEJŪRĀ

Pastāsti citiem
1

#1 JMK LUX

Uzņēmums ir dibināts 2006.gadā. JMK LUX ir augošs Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar dažāda veida koka produkcijas un dārza ainavu elementu ražošanu - bērnu rotaļu laukumi, smilšu kastes, rotaļu mājas, dārza galdi, lapenes, dārza mājas, siltumnīcas u.c. Uzņēmuma darbība ir tikai un vienīgi koka izstrādājumu ražošana un tirdzniecība.

2

#2 PineCones Workshop

Mazs kokapstrādes uzņēmums, kas cenšas savienot straujo un moderno dzīvesveidu ar mieru, kas piemīt apkārtējai dabai. Uzņēmumam patīk eksperimentēt ar dažādiem dabiskiem materiāliem, lai izgatavotu apbrīnojamus priekšmetus un aksesuārus, kas ikvienu nedaudz tuvinās dabai.

3

#3 Praia Jewelry

Radīts Salacgrīvā. Praia seja ir koka rotas ar kristāliem un pērlēm- piespraudes un auskari. Tiek izgatavoti dažādi aksesuāri- rokassprādzes, auskari, kaklarotas, briļļu krelles, zīda matu gumijas. Galvenokārt tiek izmantotas pērlēs, kristāli.

4

#4 MAME skin

Mammas un meitas uzņēmums. Ražo dabīgu kosmētiku. 

5

#5 Sidraba zieds

Salacgrīvietes Ineses Zmičerevskas radītie mašīnizšuvumi priecēs ikvienu - ikdienā un svētku reizēs. Viņas zīmols "Sidraba zieds. Dekoratīvie izšuvumi." - digitalizē attēlus un fotogrāfijas par izšuvumu.

6

#6 Laila Olte

Lailas Oltes aizraušanās ir rokdarbi - zeķītes un jaciņas jaundzimušajiem, austas jostas un paklāji, adītas zeķes bērniem un pieaugušajiem, mauči, puzuri u.c. Rokdarbus ir iespējams iegādāties veikaliņā “Radīts Piejūrā” vai arī pasūtīt, sazinoties ar rokdarbnieci. 

7

#7 SLSB “Mežābele”

Biedrība ir dibināta ar mērķi, lai veicinātu sabiedriski neaktīvo sieviešu iniciatīvas veidošanos un iesaistīšanos sabiedrības aktivitātēs un uzņēmējdarbībā laukos. Biedrībā aktīvi tiek strādāts pie dažādiem rokdarbiem - izšūšanu, aušanu, adīšanu. Ikviens interesents, kas vēlas iemēģināt roku dažādos rokdarbos, tiek laipni gaidīti. “Mežābeles” rokdarbus ir iespējams apskatīt izstādēs Salacgrīvā.