Piejūras miers

 Ziema ir brīnišķīgs gadalaiks - par spīti reizēm asajam vējam, tumšajiem rītiem un lielajai vēlmei gulēt ziemas miegu! Šis ir laiks, kad visaugstāk vērtējam siltumu, mīļotā cilvēka tuvību, siltu dzērienu un komfortu. Stop, stop, stop – tas nebūt nenozīmē, ka jāvelk kājās čības, jātaisa tēja un jāsēžas ērtajā dīvānā.. Ir jādodas ceļā!

 Arī ziemā var piedzīvot, atklāt no jauna un gūt neaizmirstamus iespaidus. Tādēļ - kad ziemā esi gatavs doties atpūtā, zini, kurā virzienā stūrēt!

 

! Šeit atradīsi lieliskus restorānus, siltas un mājīgas naktsmītnes, pirtis pašā jūras vai upes krastā un interesantus dabas objektus, kas liks izkustēties, lai pēcāk baudītu SPA procedūru, gardu maltīti vai kārtīgu pirtiņu! Uzmet aci zemāk un ļauj mums Tevi pārsteigt!

 

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 10a, Salacgrīva
Telefons: +37126463025; +37164041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 SPA "Liepupes muiža"

Esam centušies paņemt labāko no pasaules pieredzes, savienojot to ar Vidzemes lauku dabas bagātību un senču zināšanām. Sadarbībā ar zāļu sievu Intu tapušas mūsu unikālās SPA procedūras, kas attīra, atjauno ķermeni un garu, vieš mieru prātā un harmoniju dvēselē. 

2

#2 Pļavas

Romantisks restorāns Ainažos ar sev vien raksturīgu un ļoti īpašu auru.

Piedāvājam neaprakstāmi gardas maltītes, kuras pie mums var izbaudīt mājīgā un intīmā atmosfērā. Mūsu mazais pārsteigums Jums būs mūsu skaistais dārzs - romantisks tiltiņš, āra kamīns, ābeļdārzs...

3

#3 Ainažu mols

Visapkārt ūdens, bet joprojām uz sauszemes? Tam mums ir Ainažu Ziemeļu mols, kur ļauties mūžīgajam dabas kino – saulrietam. Seansi - katru vakaru un katrā gadalaikā. 

4

#4 SPA "Kapteiņu osta"

Ir lieliskas iespējas saņemt augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus, tomēr stiprināt veselību un nodrošināt labsajūtu ikdienā  latvietis māk gan ar tālu pasaulē pārbaudītām vērtībām - spa un dažādām kūrēm, gan ar tautas medicīnā sakņotām zināšanām un prasmēm.

Tas ir ideāls veids, kā atpūtināt savu ķermeni un domas! 

5

#5 Liepupes muižas restorāns

Muižas restorāns ir izvietots lielajā zālē. No elegantās un majestātiskās telpas ar diviem stūra kamīniem un restaurētiem baroka laika griestu veidojumiem paveras brīnišķīgs skats uz ezeru un seno parku. Restorāna koncepcija ir apvienot garšas baudās mūsdienīgu pilsētas kulinārijas izsmalcinātību ar senām lauku ēdienu gatavošanas tradīcijām, ievērojot sezonu un maksimāli izmantojot svaigās vietējo produktu sastāvdaļas.

6

#6 Veczemju klintis

Noteikti esi dzirdējis par Vidzemes akmeņaino jūrmalu - tas ir 12 kilometrus garš jūras krasta posms jebšu vienīgā vieta Baltijas jūrā, kur jūras krastā apskatāmi smilšakmens atsegumi. 

7

#7 Kapteiņu osta

Ja steidzīgais ikdienas ritms liek laikam paiet nemanot, tad palīdzēsim kaut nedaudz apstādināt laiku baudot maltīti mūsu restorānā „Il Capitano”. Jaukā laikā piedāvājam baudīt maltīti vasaras terasē, kur paveras lielisks skats uz jūru un īpašu noskaņu rada saulriets.

8

#8 Nēģu tacis

Nomēģināt Salacas nēģi vislabāk ir šeit, Salacgrīvā, no augusta līdz februārim, kur ar saimnieku gādību tas turpat, uz karstām oglēm, tiek rūpīgi pagatavots. Tikai Salacgrīvā mūsdienās nēģu zvejai joprojām lieto murdu taci – unikālu zvejas paņēmienu ar daudzu gadsimtu vēsturi. Šeit iespējams apskatīt taci, iepazīties ar nēģu zveju un nodegustēt īpašo delikatesi...

9

#9 Rankuļrags

Restorāns ir noformēts lauku sētas jeb tā saucamajā kantri stilā. Šeit jūs varēsiet baudīt patīkamo, kluso un silto lauku sētas atmosfēru.

10

#10 Sarkanās klintis

Salacas Sarkanās klintis atradīsi netālu no dzelzs tilta Mērniekos. Tā ir smilšakmens krauja, kas stiepjas vairāk kā 400 m garumā. Krauja nav augsta - vien kādi 10 metri, taču ar to pilnīgi pietiek, lai rietošas saules staros virs kūpošās upes tā žilbinātu ar savu krāšņumu.

11

#11 Krogs "Sidrabiņi"

Vēlies papusdienot mājīgā atmosfērā un nobaudīt gardas maltītes, kas ir gatavotas no vietējo lauksaumnieku audzētiem produktiem? Tad krogs "Sidrabiņi" būs īstā vieta tieši tev. 

Krogs "Sidrabiņi" piedāvā arī banketus Jūsu izvēlētajai svētku dienai vai citam jebkuram Jūsu pasākumam.   

12

#12 MEKE

Šosejas Rīga -Ainaži 51. km, kur vienuviet saplūst lauku miers ar starptautiskās autoartērijas steigu, atrodas Latvijā un iespējams arī visā Skandināvijā vienīgais ceļmala krogs, kurš ierīkots guļbūves kūtī .