PASTAIGU MARŠRUTI

Pastaigas palīdz relaksēties un atbrīvoties, dodies nesteidzīgi izbaudīt īsākas vai garākas pastaigas, iepazīsti novada piekrastes daudzveidību – jūru, kāpas, upes, pļavas, mežus, tūrisma objektus – to visu apvienojot ar skaistu skatu baudīšanu. 

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 26463025; +371 64041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 ORIENTĒJIES SALACGRĪVĀ

Orientēšanās karte ir izveidota ar mērķi Jūsu ceļojumu padarīt interesantāku un saistošāku ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Ja parasti Jūsu bērns nav sajūsmināts par došanos ekskursijās, ticiet mums - orientēšanās viņu uzrunās.

2

#2 Ainaži - mazpilsētas šarms

Ainaži ir šarmanta piejūras mazpilsēta ar garu vēsturi, kuru caurvij jūras tuvums, jūrniecība un tās nestais spožums.

3

#3 Pa vēstures takām

Maršruts "Pa vēstures takām" sniedz iespēju ieskatīties Salacgrīvas pilsētas vēsturē. Maršruts vedīs cauri pilsētai, sākot no Rīgas ielas, kurai vienmēr bijusi svarīga loma miesta un pēc tam pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē, pāri Salacas upei, kur apskatīsi gan Salacas promenādi, gan slavenu cilvēku rokas nospiedumus "Slavas alejā", gan arī Salacgrīvas pilsētas sibolu - bāku.  

4

#4 Keramikas ceļš

Keramika nav pirmā lieta, kas nāk prātā, domājot par Salacgrīvu. Šajā reizē neļaujies pirmajam iespaidam - par galveno ceļa zīmi Salacgrīvā izvēloties keramiku, vari izstaigāt tālus ceļus un atklāt sev plašus apvāršņus.

5

#5 Kuivižu aleja

Ja dodies pastaigā vai velo braucienā no Salacgrīvas uz Kuivižiem, ir vērts piestāt un apskatīt Salacgrīvas Zvejnieku parka teritoriju, kur jau vairākus gadus pēc kārtas notiek tautā mīlētais Positivus festivāls. Turpat aiz priežu kāpām dzirdēsi jūras šalkas, kuru pavadībā dodies tālāk uz Kuivižu pusi, bet ja stiprais jūras vējš kniebj līdz kaulam, dodies atpakaļ aizvējā, kur gar Tallinas šosejas uzbūvētais veloceliņš Tevi aizvedīs līdz atpūtas kompleksam "Kapteiņu osta".

6

#6 Minhauzena stāstu parks

Ja esi pietiekami izturīgs un zinātkārs, tad pastaiga Minhauzena mežā būs kā reiz priekš Tevis...