Lasi meža zemenes

Atrodi vietu piesaulē, kas tā patālāk no ceļa. Šim piedzīvojumam iesakām doties Salacgrīvas novada iekšzemē, kur  daudz mežu, strautu un pļavu. Skatoties zem kājām, soļo iekšā potīšu augstuma zaļumā! Ņem smilgu un - tagad uzmanīgi - koncentrējies uz sarkanu krāsu, meklē ogas. Vispār arī spradzenes ir izcili gardas - pēc garšas tās pašas meža zemenes vien ir, tikai nedaudz lielākas un.. Baltas. Vienas, otras vai pamīšus  ver uz smilgas un, kad pirkstu gali iekrāsojušies sarkani un zemenīšu smarža piepildījusi gaisu - hops! Bija tā vērts, vai ne?

Pastāsti citiem
1

#1 Vējavas

Vēlme   atpūsties no pilsētas burzmas un trokšņiem,  baudīt  sauli un jūru, ieelpot priežu sila smaržu, vērot nēģu zveju Svētupē,  doties sēņot, izbraukt ar riteņiem vai slēpēm , pavasarī sajūsmināties par Svētupes paliem, sajust svaigu un kūpinātu zivju smaržu, tad ieplāno savas brīvdienas ģimenes un draugu lokā un dodies uz saulrieta liedagu – Vējavām.

2

#2 Svētupes

Svētupes ir viena no tām vietām, kur sajust dabas tuvumu, vienlaikus aizmirsties un aizrauties. Paši saimnieki apzinās "Svētupju" īpašo auru un tieši tādēļ spēj saviem viesiem ļaut izjust daļiņu dabas paradīzes - ja vēlies, saimnieks Tevi pavadīs līdz labākajām ogošanas vietām un ierādīs, kuras sēnes ēdamas un pabrīdinās par tām, no kurām sliktuma būs vairāk kā labuma.