Kuivižu aleja

Ja dodies pastaigā vai velo braucienā no Salacgrīvas uz Kuivižiem, ir vērts piestāt un apskatīt Salacgrīvas Zvejnieku parka teritoriju, kur jau vairākus gadus pēc kārtas notiek tautā mīlētais Positivus festivāls. Turpat aiz priežu kāpām dzirdēsi jūras šalkas, kuru pavadībā dodies tālāk uz Kuivižu pusi, bet ja stiprais jūras vējš kniebj līdz kaulam, dodies atpakaļ aizvējā, kur gar Tallinas šosejas uzbūvētais veloceliņš Tevi aizvedīs līdz atpūtas kompleksam "Kapteiņu osta".

Restorānā "Il Capitano" vari baudīt gardas pusdienas vai sasildīties malkojot  zāļu tēju. Kuivižu ostā vari skatīt zvejniekus darbībā, kas dodas jūrā pēc loma, vai tieši pretēji ved to krastā. No mola paveras skats uz mazās Kuivižu ostas piestātni. Ja vējš ir pierimis, atpakaļ uz Salacgrīvu dodies pa pludmali.  Nonākot Salacgrīvā būsi  pozitīvi uzlādēts, jo svaigais gaiss, priežu smarža un jūras šalkas ir tas dabas spēks, kura pie mums Salacgrīvas novadā ir pārpārēm. 

Pastāsti citiem
1

#1 Positivus estrāde

Par positivus estrādi to sauc lepnie gringo - iebraucēji.Kad zālāju nemīda 35 000 mūzikas mīļotāju, šī ir lieliska vieta aktīvajai atpūtai. Vai tā būtu ziema, kad šeit nākt izslēpoties un izslidoties, vai vasara, kad skriet krosu, spēlēt futbolu, tenisu, basketbolu, uzrīkot pakāpienu lēkšanas vai čiekuru mērķī mešanas sacensības vai būvēt smilšu pilis, šeit  13,5 ha ir īstā vieta, kur sajusties brīvi! 

2

#2 100 gulbju pludmale

Reti visu acu priekšā atrodas vietas, kur dzīvniekiem tīk pulcēties. Kad tik krāšņas radības kā gulbji par savu uzturēšanās vietu izvēlas visiem pieejamu pludmali, mums atliek vien priecāties, ka pie mums tik forši, ka pat gulbjiem jāuzkavējas. Šeit, kur pludmale akmeņaināka un piemērotā dziļumā, viņiem esat plašāks pusdienu piedāvājums!

3

#3 Kuivižu pludmale

Ja vēlies mierīgu un netraucētu pastaigu, tad to noteikti atradīsi šajā pludmalē.  

4

#4 Mini Kuiviž Zoo

Mini Kuiviž Zoo - vieta, kur atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem.
Šeit tev būs lieliska iespēja iepazīties ar dzīvnieciņiem, apčubināt un pabarot tos, kā arī izvest pastaigā draudzīgos ponijus.

5

#5 Kuivižu skatu tornis

Kuivižu skatu tornis ir 14 m augsts. Uzkāpjot no pamatīgajiem kokiem uzbūvētajā tornī, pārņem sirreāla sajūta – skatam paveras brīnišķīga ainava – jūra, mazās jahtas, osta, atpūtas komplekss “Kapteiņu osta”, Kuivižu daudzdzīvokļu mājas un šoseja.