Klasiskās mūzikas cienītājiem

Augustā VI Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls uz veselām desmit dienām ieņem pilsētu un mūsu sirdis. Pilsētā čalo ārkārtīgi talantīgi bērni, dažādi mūzikas instrumenti tiek nēsāti pie rokas un uz muguras. Pie mums koncentrējas pasaules klasiskās mūzikas mākslinieki!

"Daba un mūzika, kas var būt labāks un svarīgāks? Salacgrīvā ,kas atrodas vienā no skaistākajām Latvijas vietām ,mūzika var skanēt ne tikai dažādās zālēs, bet arī brīvā dabā ,kas radīs brīvību mūziķu saskarsmē ar festivāla viesiem."

 

Zemāk atradīsi pāris ieteikumus, kā pavadīt laiku starp koncertiem kvalitatīvi.


Pastāsti citiem
1

#1 Ainavas fotogrāfiem

Kur vairs bez mūsdienu tehnoloģijas-foto aparāta vai jaunāka modeļa tālruņa ar labu kameru, kur mēs katrs varam iemūžināt brīžus, kuros jūtamies brīnišķīgi un vēlamies atcerēties.Kur nav būts un kur vēl tikai jābūt. Katrs mēs varam  nobildēt ko neredzēti un brīnumaini skaistu šajā jūras pilsētā un tās apkārtnē.

Zemāk mēs piedāvājām mūsu skaistākās pērles ko iemūžināt bildēs. 

2

#2 Keramikas ceļš

Keramika nav pirmā lieta, kas nāk prātā, domājot par Salacgrīvu. Šajā reizē neļaujies pirmajam iespaidam - par galveno ceļa zīmi Salacgrīvā izvēloties keramiku, vari izstaigāt tālus ceļus un atklāt sev plašus apvāršņus.

3

#3 Jahtotājiem

Lai arī kur Tu izvēlētos pietauvot savu jahtu - Salacgrīvā vai Kuivižos, ir vērts paskatīties apkārt!

Ja piestāj Kapteiņu ostā, turpat, uz vietas, divriteni iznomāt būs vieglāk, nekā kurpju šņores aizsiet. Bet, ja pauzīti burāšanā ņemsi Salacgrīvā... 

4

#4 Ainažu ugunsdzēsības muzejs

Ainažos, šajā mazajā piejūras un pierobežas pilsētā jau 95 gadus darbojas Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība. Tās biedri ne tikai cīnās ar ugunsnelaimēm, bet saglabā savas tradīcijas. 

5

#5 BĀKAS

Mums pašiem kā piekrastniekiem saprotams, cik jūra reizumis var būt barga, kad viļņi, lietus un ūdens šļakatas nojauc laivas izvēlēto kursu mājup. Bākas glābj šajos gadījumos - tādēļ to pie mums ir daudz.