ĢIMENĒM AR BĒRNIEM

Limbažu novadā mazie var izklaidēties ne tikai skaistajās smilšainajās pludmalēs, apskatīt ievērojamus dabas objektus un apgūt daudz jaunu, bet var arī satikt slaveno Minhauzenu, iepazīties ar dzīvnieciņiem, apčubināt un pabarot tos, vizināties zirga mugurā.

Aicinām Jūs apskatīt, redzēt, izjust, izbaudīt un pavadīt jaukas brīvdienas kopā ar ģimeni Limbažu novadā.

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 64041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 Mini Kuiviž Zoo

Mini Kuiviž Zoo - vieta, kur atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem.
Šeit tev būs lieliska iespēja iepazīties ar dzīvnieciņiem, apčubināt un pabarot tos, kā arī izvest pastaigā draudzīgos ponijus.

2

#2 Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabas centrs

Vai esat kādreiz domājuši par to, cik daudz zināt par dabu un vidi sev apkārt? Vai, brienot pa taku pļavā vai pludmalē vai vienkārši pastaigājoties, nerodas vēlme uzzināt, kas tie ir par augiem, kas apkārt aug?

3

#3 Zirgu izjāde

Pie mums iespējams izbaudīt izjādes ar zirgu mežā, pa laukiem vai jūras krastu. Tāpat piedāvājam bērnu vizināšanu zirgu mugurā, labprāt pavadām jauno pāri kāzās un piedalāmies ģimenes svētkos klienta izvēlētā vietā. 

4

#4 Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs palīdz atdzimt atmiņā stāstiem par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. 

5

#5 Bērnu laukumi

Bērniem rotaļu laukumi nereti ir otrās mājas, kur tiek pavadīts brīvais laiks un izturēti pirmie cīniņi, aizstāvot savas rotaļlietas. Bērnu rotaļu laukumi Salacgrīvas novadā ir izveidoti un pieejami visām bērnu vecuma grupām. Visas bērnu rotaļu laukumu iekārtas ir veidotas tā, lai tās rosinātu bērnu fantāziju un radošo domāšanu,  kā arī palīdzētu bērniem atīstīt ne tikai koordināciju un veiklību, bet arī spēku un izturību.