BEZMAKSAS WI-FI

Šeit, kartē, atzīmētus atradīsi bezvadu interneta piekļuves punktus. Internetu meklē arī:

  • Salacgrīvas bibliotēkā, Sila ielā 2, Salacgrīvā
  • Ainažu bibliotēkā, Parka ielā 16, Ainažos
  • Tūjas bibliotēkā, Liedaga ielā 8-13, Tūjā
  • Korģenes bibliotēkā, Zītaru ielā 2, Korģenē
  • BENU aptiekā Rīgas ielā 8, Salacgrīvā
  • Veikalā Maxima X, Vidzemes ielā 3a, Salacgrīvā 
  • Statoil DUS, Viļņu ielā 4, Salacgrīvā
  • Veikalā "Sāga", Valdemāra ielā 55, Ainažos
  • Veikalā "Vērdiņš", Liedaga ielā 11, Tūjā
Pastāsti citiem
1

#1 Milleri

Kempings "Milleri" atrodas VIA Baltica šosejas Rīga-Salacgrīva 95.kilometrā. Maksimālais vietu skaits kempingā ir līdz 60 guļvietām. No kempinga līdz pludmalei ir tikai 200m.

2

#2 DUDU ligzdu vīšana

DUDU ligzdas ir unikālas - bērnības sapņu par mājiņu kokā īstenošanās.

3

#3 Kapteiņu osta

Ja steidzīgais ikdienas ritms liek laikam paiet nemanot un gribas izrauties no lielpilsētas kņadas, tad palīdzēsim kaut nedaudz aizturēt laiku izbaudot "Kapteiņu ostas" burvību pašā Baltijas jūras krastā, 100 km attālumā no Rīgas.

4

#4 Kosīši

Brīvdienu māja ar pirti – ideāla vieta mierīgai un komfortablai atpūtai pie jūras draugu un ģimenes lokā. Varam uzņemt līdz 25 viesiem. Māja piemērota nelielām svinībām, semināriem un nometnēm neformālā gaisotnē. Katrs šeit var justies kā savās lauku mājās. Mierā un harmonijā ar sevi un dabu. Ar prieku gaidām Jūs ciemos!

Sirsnīgi aicinām to visu izbaudīt! 

5

#5 Hesburger

Pie mums ir patīkami tikties ar draugiem vai vienkārši iemalkot tasīti kafijas. Piedāvājam garšīgus burgerus un salātus tīrā un draudzīgā vidē.

6

#6 MEKE

Šosejas Rīga -Ainaži 51. km, kur vienuviet saplūst lauku miers ar starptautiskās autoartērijas steigu, atrodas Latvijā un iespējams arī visā Skandināvijā vienīgais ceļmala krogs, kurš ierīkots guļbūves kūtī .

7

#7 Rakari

Restorānā "Rakari" - jūra, saule, vējš un gardi ēdieni. 

Iespēja uzrīkot sev vai uzņēmumam skaistu banketu vai kooperatīvu pasākumu!


8

#8 Krimalnieki

Kempings „Krimalnieki” atrodas Tūjā, Limbažu novadā. 3 hektārus plašā kempinga teritorija atrodas pašā jūras krastā, kempinga krasta līnijas garums - 600 metri. Paredzētas 200 telšu vietas, autostāvvieta 300 automašīnām, 35 labiekārtotas ugunskuru vietas, kā arī servisi kemperiem un treileriem.

9

#9 Jūrasdzeņi

Kempings „Jūrasdzeņi” atrodas Baltijas jūras piekrastē, kur uz ziemeļiem no Zaķupes ietekas jūrā sākas dabas liegums “Vidzemes akmeņainā jūrmala”. Šo vietu kempinga apmeklētāji iesaukuši par „Tūjas peldvietu”, kaut arī oficiāli kempings ar šādu nosaukumu nav reģistrēts. Kā raksturīgākai šīs vietas objekts ir senais akmens mols un stāvlaukums pie pašas pludmales.

10

#10 Roķi

Vēsturiska zvejnieku māja, kas pilnībā restaurēta un izveidota atbilstoši mūsdienu prasībām, saglabājot vecās mājas labo auru un laika liecības.

11

#11 Liepupes muiža

Liepupes muiža ir viena no izcilākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Latvijā. Laika un notikumu gaitā tā ir piedzīvojusi gan ziedu laikus, gan aizmirstību. Pateicoties muižas gādīgo saimnieku rūpēm tā ir  atguvusi savu senatnīgo skaistumu un lepnumu, atspoguļojot laikmetam raksturīgo noskaņu.