Ainavas fotogrāfiem

Kur vairs bez mūsdienu tehnoloģijas-foto aparāta vai jaunāka modeļa tālruņa ar labu kameru, kur mēs katrs varam iemūžināt brīžus, kuros jūtamies brīnišķīgi un vēlamies atcerēties.Kur nav būts un kur vēl tikai jābūt. Katrs mēs varam  nobildēt ko neredzēti un brīnumaini skaistu šajā jūras pilsētā un tās apkārtnē.

Zemāk mēs piedāvājām mūsu skaistākās pērles ko iemūžināt bildēs. 

Pastāsti citiem
1

#1 Ainažu mols

Visapkārt ūdens, bet joprojām uz sauszemes? Tam mums ir Ainažu Ziemeļu mols, kur ļauties mūžīgajam dabas kino – saulrietam. Seansi - katru vakaru un katrā gadalaikā. 

2

#2 Putnu vērošana

Visvairāk putnus saskatīt un saskaitīt izdosies Randu pļavās – tur taka un torņi kā reiz priekš Tevis!

3

#3 Sarkanās klintis

Salacas Sarkanās klintis atradīsi netālu no dzelzs tilta Mērniekos. Tā ir smilšakmens krauja, kas stiepjas vairāk kā 400 m garumā. Krauja nav augsta - vien kādi 10 metri, taču ar to pilnīgi pietiek, lai rietošas saules staros virs kūpošās upes tā žilbinātu ar savu krāšņumu.

4

#4 Ziemeļu meži

Ar velosipēdu pa meža ceļiem līdz tik lielam ozolam, kuram apkārt divatā sadot rokas pat nav iespējams? Līdz īpaši kājām gājējiem paredzētam tiltam pār Salacu un tik sarkanām klintīm, cik tās sarkanas vien var būt? Protams!

5

#5 Veczemju klintis

Noteikti esi dzirdējis par Vidzemes akmeņaino jūrmalu - tas ir 12 kilometrus garš jūras krasta posms jebšu vienīgā vieta Baltijas jūrā, kur jūras krastā apskatāmi smilšakmens atsegumi. 

6

#6 Lasi meža zemenes

Atrodi vietu piesaulē, kas tā patālāk no ceļa. Šim piedzīvojumam iesakām doties Salacgrīvas novada iekšzemē, kur  daudz mežu, strautu un pļavu. Skatoties zem kājām, soļo iekšā potīšu augstuma zaļumā! Ņem smilgu un - tagad uzmanīgi - koncentrējies uz sarkanu krāsu, meklē ogas. Vispār arī spradzenes ir izcili gardas - pēc garšas tās pašas meža zemenes vien ir, tikai nedaudz lielākas un.. Baltas. Vienas, otras vai pamīšus  ver uz smilgas un, kad pirkstu gali iekrāsojušies sarkani un zemenīšu smarža piepildījusi gaisu - hops! Bija tā vērts, vai ne?

7

#7 100 gulbju pludmale

Reti visu acu priekšā atrodas vietas, kur dzīvniekiem tīk pulcēties. Kad tik krāšņas radības kā gulbji par savu uzturēšanās vietu izvēlas visiem pieejamu pludmali, mums atliek vien priecāties, ka pie mums tik forši, ka pat gulbjiem jāuzkavējas. Šeit, kur pludmale akmeņaināka un piemērotā dziļumā, viņiem esat plašāks pusdienu piedāvājums!