Positivus viesiem

Kad Tev šķiet, ka vēlies atpūsties un paņemt pauzīti no festivāla ballītēm, mēs aicinām Tevi pilsētā! Zemāk atradīsi ko ļoti nepieciešamu - to-do sarakstu, kas radīts īpaši tev īpaši šim gadījumam. 

Pastāsti citiem
1

#1 Ainažu mols

Visapkārt ūdens, bet joprojām uz sauszemes? Tam mums ir Ainažu Ziemeļu mols, kur ļauties mūžīgajam dabas kino – saulrietam. Seansi - katru vakaru un katrā gadalaikā. 

2

#2 Ar kājām uz Igauniju

Pierobežas pilsētām piemīt īpašs šarms. Pati apziņa, ka - vēl solis un būsi citā valstī, liek justies savādāk.

Agrāk Ainažnieki regulāri šķērsoja robežu, lai 10 m no robežas esošājā Iklas veikaliņā pirktu cukuru. Šodien šādu gājienu "uz ārzemēm" vari mērot arī Tu, cukura vietā iegādājot, piemēram, saldējumu!

3

#3 Nēģu tacis

Nomēģināt Salacas nēģi vislabāk ir šeit, Salacgrīvā, no augusta līdz februārim, kur ar saimnieku gādību tas turpat, uz karstām oglēm, tiek rūpīgi pagatavots. Tikai Salacgrīvā mūsdienās nēģu zvejai joprojām lieto murdu taci – unikālu zvejas paņēmienu ar daudzu gadsimtu vēsturi. Šeit iespējams apskatīt taci, iepazīties ar nēģu zveju un nodegustēt īpašo delikatesi...

4

#4 VELO NOMA

Zinām jau zinām - esi nosēdējies birojā un, lai arī reizēm negribi atzīt, kājas pašas grib izkustēties. Domājot par aktīvajiem, novadā ir izveidoti 6 velo nomas punkti, lai  novada ciemiņi varētu doties nesteidzīgā izbraucienā un baudītu dabas tuvumu, jūru un romantisko mazpilsētas šarmu.

5

#5 TAXI SALACGRĪVĀ

Padomā un domāju, ka piekritīsi, ka reizēm ērtāk ir sava auto atslēgas atstāt mājās. Kā tad aizbrauksi? Ar taksi, protams!

6

#6 Veikbords

Gribi paskatīties uz Salacu no jauna skatu punkta? Tagad to izdarīt ir iespējams - pašā Salacgrīvā vari upes šķērsgriezumā braukt ar veikbordu! 

7

#7 Jahtotājiem

Lai arī kur Tu izvēlētos pietauvot savu jahtu - Salacgrīvā vai Kuivižos, ir vērts paskatīties apkārt!

Ja piestāj Kapteiņu ostā, turpat, uz vietas, divriteni iznomāt būs vieglāk, nekā kurpju šņores aizsiet. Bet, ja pauzīti burāšanā ņemsi Salacgrīvā...