AKTĪVĀ ATPŪTA

Pastāsti citiem
1

#1 VELO NOMA

Zinām jau zinām - esi nosēdējies birojā un, lai arī reizēm negribi atzīt, kājas pašas grib izkustēties. Domājot par aktīvajiem, novadā ir izveidoti 6 velo nomas punkti, lai  novada ciemiņi varētu doties nesteidzīgā izbraucienā un baudītu dabas tuvumu, jūru un romantisko mazpilsētas šarmu.

2

#2 LAIVU NOMAS

Tiklīdz no upēm pazudis ledus un sākušies pali, izdevību tikt pie asām izjūtām nelaiž garām simtiem laivotāju, kuri par spīti riskam saslapināties stindzinošajā ūdenī steidzas uz straujākajām upēm.


3

#3 PĀRGĀJIENU MARŠRUTI

Atklāj un iepazīsti Limbažu novada skaistākās vietas dodoties pārgājienā.

Tas būs ne vien vizuāls baudījums, bet arī lieliska aktīva atpūta jebkurā kompānijā vai individuāli - vienas vai divu dienu pārgājiena maršruti ar krāšņām dabas ainavām, pastaigu takām pa mežu, gar Salacas upi un mierinošu jūras klusumu.

4

#4 DUDU brīvdabas smēde

Dzelzs karsēšana ēzē, sakaitēta metāla kalšana un konkrētu priekšmetu izgatavošana, liekas kaut kas sens un aizmirsts? "DUDU ligzdas" brīvdabas smēde ļaus Tev pašam izbaudīt kalšanas rituālu, un izkalt Tev savu pirmo naglu. 

5

#5 PASTAIGU MARŠRUTI

Pastaigas palīdz relaksēties un atbrīvoties, dodies nesteidzīgi izbaudīt īsākas vai garākas pastaigas, iepazīsti novada piekrastes daudzveidību – jūru, kāpas, upes, pļavas, mežus, tūrisma objektus – to visu apvienojot ar skaistu skatu baudīšanu. 

6

#6 DUDU monētu kalšana

Atbrauc DUDU ligzdās nokalt vara vai alumīnija monētu ar latvju zīmēm vai arī "DUDU ligzdas" simboliku. Ieliec monētas sagatavi starp klišejām, žvikts ar āmuru, un monēta gatava! Bet, ja vēlies sev individuālu attēlu uz monētas, tad to arī šeit var pasūtīt.

Tāpat monētu kalējs var atbraukt pie tevis uz pasākumu un iesaistīt šī lieliskā notikuma apmeklētājus monētu kalšanā. 

7

#7 Kaķeņbols

Kaķeņbols - peintbols ar kaķenēm - jautra, aizraujoša un lēta alternatīva tradicionālajam peintbolam.Viss  ekipējums ir ražots Latvijā:

8

#8 Sporta un atpūtas komplekss "Zvejnieku parks"

Sporta un atpūtas komplekss Zvejnieku Parks atrodas Salacgrīvas ziemeļu pusē, pašā jūras krastā. Tie ir 13ha labiekārtotas teritorijas, kuras galvenais mērķis ir uzņemt aktīva dzīvesveida piekritējus, nodrošināt sakārtotu un uz sportu un aktīvo atpūtu orientētu vidi. Mēs priecājamies uzņemt savā teritorijā vietējos iedzīvotājus un viesus dažādu atpūtas, kultūras un sporta pasākumu ietvaros.

9

#9 Brīvdabas sporta laukums

Dabā sportot ir tīrākā bauda. Mēs mīlam aktīvus cilvēkus - pašā pilsētā, Salacas kreisajā krastā atradīsi brīvdabas sporta paradīzi - mazo futbola laukumu, divus volejbola laukumus, strītbola laukumu, šūpoles mazajiem un batutu. Siltos vakaros šeit dzīvības netrūkst - jau no tāluma pamanāmie kaudzē samestie velosipēdi sniedz tikai aptuvenu priekšstatu par sporta laukumā esošo aktīvistu skaitu. Droši ej un pievienojies, volejbola komandā noteikti viena vieta uz brieža vēl brīva. 

10

#10 Veikbords

Gribi paskatīties uz Salacu no jauna skatu punkta? Tagad to izdarīt ir iespējams - pašā Salacgrīvā vari upes šķērsgriezumā braukt ar veikbordu! 

11

#11 Spēlē pludmales volejbolu

Nav iedomājama vasara bez siltām pludmales smiltīm un pludmales volejbola, lai  pavadītu bezrūpīgu dienu pludmalē, baudītu saules siltumu un atspirdzinājumu jūrā.  Ne velti pludmales volejbolu mēdz saukt par kaislīgāko un stilīgāko spēli pasaulē.

Jūras ūdens var būt velnišķīgi dzestrs, bet pie mums dominē dienvidvēji, tādēļ uztraukumam nav pamata -  jūra vienmēr būs blakus un spēles starplaikos ir vērts nopeldēties.

12

#12 Spēlē tenisu

Mēs neviens nepiedzimstam kā profesionāļi. Vēlies līdzināties Ernestam Gulbim vai esi tā atbalstītājs?Vai tas ir sporta veids tieši priekš tevis? Sen lolots sapnis?

Nāc trenējies spēlēt tenisu brīvdabas tenisa laukumā un varbūt tu būsi nākamais Ernests.