Pakaļdzīšanās Lieldienām

Pasīti iespējams lejuplādēt mājaslapā un izdrukāt sev "līdzņemšanai",  un saņemt pie mums TIC štābiņā Rīgas iela 10a, Salacgrīvā.

 

Kopīga svētku svinēšana ar nosaukumu "Pakaļdzīšanās Lieldienām" nu kļuvusi par tradīciju – 16.04. jau ceturto reizi kopīgi dosimies iepazīt Salacgrīvas novadā virmojošās Lieldienu idejas.

Sadarbībā ar novada uzņēmējiem dalībniekiem ir iespējams apmeklēt 20 pieturvietas visā Salacgrīvas novadā.

 

Pēc olu kaujām Lieldienu rītā dodies ceļojumā, un apmeklējot sev vēlamo skaitu interesantas vietas novadā, paviesoties pie uzņēmējiem, izkustēties, radoši darboties, izsmieties, satikt paziņas, interesanti pavadīt laiku un savākt zīmogu kolekciju.

Bet tas vēl nebūt nav viss – aizpildīto zīmogu pasi atstājot kādā no pieturvietas punktiem vai dodoties uz noslēgumu pasākumu viesu namā Rakari vari cerēt uz laimīgo lozi – uz kādu no 20 ielūgumiem uz Reņģēdāju festivālu Salacgrīvā 20.maijā.

 

Taču tas nav viss - brīvdienu māja "Vējavas"  vēlas iepriecināt kādu, tāpēc dalībnieks, kas būs nofotogrāfējies pie ZAĶU SĒTAS un ieguvis visvairāk zīmodziņus, balvā iegūs dāvanu karti.

Dalībnieki, kas būs apmeklējuši un pareģojuši kebabnīcas „KasTe” atvēršanās datumu (kas pagaidām vēl nav zināms), tās atvēršanās dienā saņems īpašo balvu.

 

 

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 10a, Salacgrīva, LV - 4033
Telefons: 26463025; 64041254
E-pasts: info@visitsalacgriva.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv