Atrašanās vieta
Lat: 57.765202, Lon: 24.383169

Brīvdienu māja Salacgrīva

Ja Tu meklē vietu, kur uzlādēt baterijas, izbaudīt svaigo Baltijas jūras gaisu, dabas tuvumu un vienlaikus sagaidi augstas kvalitātes servisu, novērtē estētisku vidi, gaumīgu interjeru un kvalitatīvu ēdienu, šī brīvdienu māja būs labākā izvēle Tev!

Brīvdienu māja Salacgrīva ir nenoliedzami romantisks un rāms galamērķis, kuru ieskauj pļavas un meži, kurš atrodas tuvu vienai no Baltijas tīrākajām lašupēm - Salacai, ar piejūras mazpilsētu Salacu 10 minūšu gājiena attālumā un, protams, ar klusu Baltijas jūras piekrasti vakara pastaigām. 

Šī divstāvu 3 guļamistabu savrupmāja būs ideāli piemērota 4 pieaugušajiem un 1-2 bērniem. Divas vannasistabas un pilnībā aprīkotā virtuve sniegs nepieciešamo platību un ērtības, kamēr mājīgā terase, gaumīgais kamīns un plašā dzīvojamā istaba Jums ļaus kopā izbaudīt kvalitatīvu atpūtu. Ekoloģisku vietējo produktu brokastis, tāpat kā Wi-Fi un TV ir iekļauti naktsmītnes kopējā cenā - 360 EUR dienā.  

Papildus pieejami tādi pakalpojumi kā dažādu veidu masāžas, transports (jo Rīga un Pērnava Igaunijā atrodas vien 50 minūšu brauciena attālumā), kā arī bagātīgi pusdienu piedāvājumi, lai Jūsu būšana šeit, brīvdienu mājā "Salacgrīva", būtu pēc iespējas tuvu ideālam. 

Tā kā mēs vēlamies nodrošināt augstāko servisa kvalitāti, gaidām pieteikumus nakšņošanai vismaz 2 dienas pirms izvēlētā datuma.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Līduma iela 8, Salacgrīva
Telefons: +371 29441300
E-pasts: salacgrivaholidayhome@gmail.com
Mājas lapa: https://www.facebook.com/HolidayHomeSalacgriva/