Salacgrīvas novads. Magnetizēts

Atceries? Septembrī Tevi aicinājām padomāt par Salacgrīvas novadu no cita skatupunkta un parādīt mums zīmējumu, kādu Tu ar lepnumu kā magnētu redzētu pats pie sava ledusskapja, atgādinot par Salacgrīvas novadu.

Saņēmām 13 brīnišķīgas idejas – no skaistiem saulrietiem līdz bākām, no vēžiem līdz enkuriem un lašiem, no vārdu un asociāciju spēlēm līdz igauņu sveicienam “Tere”!

Zinājām, ka lieta nopietna, tādēļ zīmējumus atrādījām 14 savā jomā ļoti zinošiem cilvēkiem – Salacgrīvas novada mākslas skolas direktoram Imantam Klīdzējam, Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja vietniekam attīstības jautājumos Jānim Cīrulim, informācijas aprites speciālistam Kasparam Neimanim, uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītājai Dzintrai Eizenbergai, finanšu nodaļas vadītājas vietniecei Gunai Jirgensonei, grāmatvedēm Rasai Prūsei, Olgai Lūsei, Inesei Stivriņai, Maijai Andersonei, projektu koordinatorei Solvitai Kukanovskai, biedrības “Jūrkante” koordinatorei Sandijai Kauliņai, enerģētiķim Jānim Auziņam, domes sekrektārei Initai Harmanei un personāla speciālistei Guntai Kristiņai.

Katram speciālistam bija 1 punkts, ko katrā vecuma grupā (9-12 gadi, 13-18 gadi, 18-.. gadi) piešķirt, viņaprāt, piemērotākajam zīmējumam, tādējādi katrā vecuma grupā tika izvēlēts 1 zīmējums, kurš uzrunājis visvairāk.

Vecuma grupā no 9-12 gadiem visvairāk punktu saņēma Alena Apsīša zīmējums, vecuma grupā no 13-18 gadiem visvairāk punktu saņēma Riharda Lūša zīmējums, un vecuma grupā virs 18 gadiem visvairāk punktu saņēma Lauras Stabulnieces zīmējums. No otrdienas, 27.oktobra, Alenu, Rihardu un Lauru gaidām pie sevis, Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrā, pēc īpaši viņiem sarūpēta novada suvenīru komplektiņa! Visus konkursam iesniegtos darbu iespējams aplūkot šim rakstam pievienotajā galerijā.

Lai arī sākotnēji cerējām saņemt 1 lielisku ideju jauna magnēta dizainam, konkursa darbu izvērtēšanas laikā secinājām, ka esam atraduši 2 šādas idejas! Konkursa dalībniekiem izdevās mūs pārsteigt un ceram, ka pavasarī mums izdosies pārsteigt 2 zīmējumu autorus – Rihardu Lūsi un Lauru Stabulnieci - viņiem uzdāvinot pēc pašu zīmējumu idejām tapušus magnētus!

Tā kā vēlamies pateikt lielu paldies ikvienam konkursa dalībniekam par ieguldīto darbu, radošo garu un laiku, kas veltīts zīmējumu radīšanā, no otrdienas, 27.oktobra, katru konkursa dalībnieku aicinām ierasties Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrā, lai saņemtu pārsteiguma balviņu!

Vēlreiz, sakot lielu paldies konkursa dalībniekiem un zīmējumu vērtētājiem un vēlot izbaudīt rudeni un skolēnu brīvdienas,

 

Salacgrīvas TIC komanda

Pastāsti citiem
Darba laiks
P. 10:00 - 18:00
O. 10:00 - 18:00
T. 10:00 - 18:00
C. 10:00 - 18:00
P. 10:00 - 18:00
S. 10:00 - 18:00
Sv. -