Velomaršruti

Velomaršruti  izceļas ar gleznainām ainavām un lielu dabas objektu daudzveidību. Tajos  ir gan augstas smilšu kāpas un smilšakmens klintis, gan akmeņaina jūrmala un savdabīgi apskates objekti. Jūs šķērsosiet vairākas unikālas dabas teritorijas, pilsētas, ciemus, tūrisma objektus. Latvijas skaistākās upes un novadus ar sev vien raksturīgo kultūras mantojumu.

Pastāsti citiem
1

#1 Ziemeļu meži

Ar velosipēdu pa meža ceļiem līdz tik lielam ozolam, kuram apkārt divatā sadot rokas pat nav iespējams? Līdz īpaši kājām gājējiem paredzētam tiltam pār Salacu un tik sarkanām klintīm, cik tās sarkanas vien var būt? Protams!

2

#2 Salacgrīva-Veczemju klintis maršruts

Uzsākot velo braucienu no Salacgrīvas, seko 101 velo maršruta norādēm, kas tevi caur Lauteru silu aizvedīs līdz pat Meleku līcim, kur tālāk nesteidzīgā braucienā doties un izbaudīt akmeņainās jūrmalas skaisto ainavu, klususmu un mieru. Pie krāšņajām Veczemju jeb Mantiņu klintīm darbojas labiekārtots kempings, kur varēsi atpūsties.

3

#3 Salacgrīva-Tūja maršruts

Velomaršruts tev sniegs iespēju apskatīt Vidzemes piekrasti posmā no Salacgrīvas līdz Tūjai braukt pa lielākiem un mazākiem meža ceļiem, stumt velosipēdu gar piekrasti; iepazīt Vidzemes piekrastes vēsturisko apbūvi un unikālus dabas objektus, kā arī apskatīt visakmeņaināko Latvijas piekrastes ainavu. 

4

#4 Trīs tilti velo maršruts

Dodoties velo izbraucienā Trīs tilti varēsi iepazīt un apskatīt tuvāko pilsētas apkārtni.