SKAISTUMKOPŠANA

Domājot par Tavu labsajūtu un patīkamu sajūtu pildītiem mirkļiem - aicinām Tevi pie mums - atpūsties un uzelpot, palutināt sevi vairā, nekā ikdienā un "uzlādēt" savas saules baterijas.

Izvēlies kādu no pakalpojumiem, piesakies un ļaujies patīkamu sajūtu piepildītam laikam Salacgrīvas novadā! 

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: + 371 26463025
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
1

#1 SPA "Kapteiņu osta"

Ir lieliskas iespējas saņemt augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus, tomēr stiprināt veselību un nodrošināt labsajūtu ikdienā  latvietis māk gan ar tālu pasaulē pārbaudītām vērtībām - spa un dažādām kūrēm, gan ar tautas medicīnā sakņotām zināšanām un prasmēm.

Tas ir ideāls veids, kā atpūtināt savu ķermeni un domas! 

2

#2 Skaistumkopšanas kabinets

Sievietes skaistums ir tās rota. Mēs katra vēlamies izskatīties un justies skaisti.

Bet kā pašam šo skaistumu iegūt un saglabāt? Dodies pie mūsu speciālista to iegūt - prieks būs liels!

 

3

#3 Skaistuma darbnīca

Reizēm ir vērts palutināt savu seju – šis ir uzdevums, kuru uzticēt vērts tikai vislabākajam speciālistam. Tāpēc mums ir Ieva, kas jau vairāk kā 15 gadus darbojas kā sertificēta kosmētiķe. 

4

#4 Una Nails studio

Koptas rokas un kājas nav iespējams iztēloties bez kvalitatīva manikīra un pedikīra. Salons var lepoties ar lielisku manikīra un pedikīra meistari, kura šīs procedūras veic kvalitatīvi un profesionāli, izmantojot visā pasaulē atzītus profesionālus materiālus – Gelish, Orly, IBD u.c. – tie padarīs Jūsu rokas, nagus estētiski sakoptus un skaistus.

5

#5 Masiere Ieva Bitēna

Katrs no mums vēlas būt skaists un vesels, justies un izskatīties labi. Tas ir vienkārši: pēc lieliskas masāžas dvēsele atdzīvojas, acis iedegas un smaids no sejas nepazūd.

6

#6 SPA "Liepupes muiža"

Esam centušies paņemt labāko no pasaules pieredzes, savienojot to ar Vidzemes lauku dabas bagātību un senču zināšanām. Sadarbībā ar zāļu sievu Intu tapušas mūsu unikālās SPA procedūras, kas attīra, atjauno ķermeni un garu, vieš mieru prātā un harmoniju dvēselē.