Sauļojies pludmalē

Vienalga - meklē cilvēku iecienītu pludmali un kompāniju frīsbija mētāšanai vai klusu pludmali mierīgai atpūtai, mūsu pludmales ir plašas, un sevis meklēto atradīsi.

Pastāsti citiem
1

#1 Salacgrīvas kreisā krasta pludmale

Salacgrīvas pludmale - tepat, pilsētā! :)

2

#2 Salacgrīvas labā krasta pludmale

Šeit pludmales ģeoloģija ir robustāka, nekā ierastajās smilšainajās pludmalēs - kāpas ir augstākas, tajās augošās puķes ir sīkstākas un jūras grunts ir akmeņaināka. Pati pludmale gan izcili piemērota nesteidzīgai atpūtai.

3

#3 Vitrupes pludmale

Vitrupes pludmale Tev piedāvās nesteidzīgu atpūtu, brīnišķīgu ainavu, kur mazā Vitrupes upīte ietek jūrā. Šī pludmale būs lieliski piemērota skaistām saulrieta pastaigām. 

4

#4 Kuivižu pludmale

Ja vēlies mierīgu un netraucētu pastaigu, tad to noteikti atradīsi šajā pludmalē.  

5

#5 Svētciema pludmale

Svētciema pludmalē atradīsi mieru un klusumu, smilšainu pludmali un Svētupi. 

6

#6 Tūjas pludmale

Tūjas pludmalē atradīsi dažnedažādas aktivitātes, biedrus frīsbija mētāšanai un saulrietu vērošanai. Taču piekrastes sāļajās smiltīs Tūjā vari gulēt arī 30 soļu attālumā no kāda īpaši skaista dārza. Tur akmeņiem, tāpat kā dārza saimniekam, piemīt īpaša enerģija - tas viss laikam no svaigā jūras gaisa! Smejam, ka tie ir mūsu vietējie Pokaiņi, tikai odu mazāk.

7

#7 Ainažu pludmale

Kurš teicis, ka Ainažu pludmalē nav iespējas atpūsties un izbaudīt ūdeni?

Šī ir vieta, kur izbaudīt jūru, sauli, un vienkārši atpūsties pēc nogurdinošas darba dienas vai iesākt dienu ar pastaigu gar jūru.