VELO NOMA

Zinām jau zinām - esi nosēdējies birojā un, lai arī reizēm negribi atzīt, kājas pašas grib izkustēties. Domājot par aktīvajiem, novadā ir izveidoti velo nomas punkti, lai  novada ciemiņi varētu doties nesteidzīgā izbraucienā un baudītu dabas tuvumu, jūru un romantisko mazpilsētas šarmu.

Pastāsti citiem
1

#1 EASY RIDE

Izbaudi brauciena vieglumu ar E-velo un iegūsti pilnigi jaunu velo ceļošanas pieredzi. Brauciens ar E-velo ir lieliska aktīvā atpūta dabā. Visi braucieni ar pieredzējušu tūru vadītāju. Braucienu laikā Tu uzlabosi savas velo braukšanas iemaņas  un iegūsi neatkārtojamas emocijas. Katrs maršruts ir unikāls un īpaši pielāgots e-velo braukšanai. Piedāvājumu klāstā ietilpst arī parasto velosipēdu noma.

2

#2 Riteņu noma „Kosīši”

Mūsu velo nomā piedāvā 5 velosipēdus, kas piemēroti braukšanai pa smilšainiem zemes ceļiem. Tie ir labi piemēroti 101.maršruta veloceliņa segumam, kas dažviet ir smilšains, dažviet klāts ar koku saknēm. 


3

#3 "DUDU ligzdas" velo noma

"DUDU ligzdas" noma piedāvā īpašus un ērtus velosipēdus braucieniem gar jūru vai, vadoties pēc velosipēdu maršrutiem, dodoties pa novada ceļiem.

4

#4 Riteņu noma "Bērziņi"

Viesu nams "Bērziņi" piedāvā izīrēt velosipēdus, skaistam un neaizmirstamam braucienam pa Vidzemes akmeņaino jūrmalu. 

5

#5 Velo noma "Klintis"

Kempings "Klintis" ir padomājis par Tevi, aktīvās atpūtas cienītāj, piedāvājot velosipēdu nomu. Kāpēc gan nedoties kādā aizraujošā braucienā kopā ar draugiem vai vienatnē gar Vidzemes akmeņaino jūrmalu vai valdzinošajā meža klusumā.