Riteņu noma

Zinām jau zinām - esi nosēdējies birojā un, lai arī reizēm negribi atzīt, kājas pašas grib izkustēties. Domājot par aktīvajiem, novadā ir izveidoti 8 velo nomas punkti, lai  novada ciemiņi varētu doties nesteidzīgā izbraucienā un baudītu dabas tuvumu, jūru un romantisko mazpilsētas šarmu.

Pastāsti citiem
1

#1 ZBR atbalsta biedrības velo nomas punkts

„Velosipēds ir ne tikai izdevīgs un videi draudzīgs pārvietošanās līdzeklis, bet arī praktisks pilsētvides transports.Strauji attīstās izbraucieni ar velo un mēs vēlamies iedrošināt cilvēkus vairāk doties svaigā gaisā un atklāt pasauli.

2

#2 Riteņu noma „Kosīši”

Mūsu velo nomā piedāvā 5 velosipēdus, kas piemēroti braukšanai pa smilšainiem zemes ceļiem. Tie ir labi piemēroti 101.maršruta veloceliņa segumam, kas dažviet ir smilšains, dažviet klāts ar koku saknēm. 


3

#3 Riteņu noma „Krimalnieki”

"Krimalnieku" nomas punkts atrodas stratēģiski svarīgākajā vietā maršrutu sistēmā, jo ir novietots vistuvāk partnerim "Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta atbalsta biedrībai", kura izveidojusi līdzīgu dabas taku maršrutu ar velosipēdu nomas punktiem Salacgrīvas novada centrālajā daļā, un mēs kopā veidojam savienotu gājēju un velosipēdistu dabas taku maršrutu sistēmu pa novada piejūras lielāko daļu.

4

#4 Riteņu noma „Jūrasdzeņi”

Šeit ierīkots velosipēdu nomas punkts, un šis punkts nākotnes perespektīvā ir ļoti svarīgs, jo "Jūrasdzeņi" atrodas maršrutu sistēmas vistālākajā dienvidu punktā.


5

#5 "DUDU ligzdas" velo noma

"DUDU ligzdas" noma piedāvā īpašus un ērtus velosipēdus braucieniem gar jūru vai, vadoties pēc velosipēdu maršrutiem, dodoties pa novada ceļiem.

6

#6 Riteņu noma "Bērziņi"

Viesu nams "Bērziņi" piedāvā izīrēt velosipēdus, skaistam un neaizmirstamam braucienam pa Vidzemes akmeņaino jūrmalu. 

7

#7 Velo noma "Klintis"

Kempings "Klintis" ir padomājis par Tevi aktīvās atpūtas cienītāj, piedāvājot velosipēdu nomu. Kāpēc gan nedoties kādā aizraujošā braucienā kopā ar draugiem vai vienatnē gar Vidzemes akmeņaino jūrmalu vai valdzinošajā meža klusumā.