PLUDMALES

Vienalga vai meklē cilvēku iecienītu pludmali un kompāniju frīsbija mētāšanai vai klusu pludmali mierīgai atpūtai, mūsu pludmales ir plašas, te vari ļauties izbaudīt svaigo jūras gaisu, sauli, jūru un atrast sevis meklēto.

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 64041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 Ainažu pludmale

Kurš teicis, ka Ainažu pludmalē nav iespējas atpūsties un izbaudīt ūdeni?

Šī ir vieta, kur izbaudīt jūru, sauli, un vienkārši atpūsties pēc nogurdinošas darba dienas vai iesākt dienu ar pastaigu gar jūru.

2

#2 Kuivižu pludmale

Ja vēlies mierīgu un netraucētu pastaigu, tad to noteikti atradīsi šajā pludmalē.  

3

#3 100 gulbju pludmale

Reti visu acu priekšā atrodas vietas, kur dzīvniekiem tīk pulcēties. Kad tik krāšņas radības kā gulbji par savu uzturēšanās vietu izvēlas visiem pieejamu pludmali, mums atliek vien priecāties, ka pie mums tik forši, ka pat gulbjiem jāuzkavējas. Šeit, kur pludmale akmeņaināka un piemērotā dziļumā, viņiem esat plašāks pusdienu piedāvājums!

4

#4 Salacgrīvas labā krasta pludmale

Šeit pludmales ģeoloģija ir robustāka, nekā ierastajās smilšainajās pludmalēs - kāpas ir augstākas, tajās augošās puķes ir sīkstākas un jūras grunts ir akmeņaināka. Pati pludmale gan izcili piemērota nesteidzīgai atpūtai.

5

#5 Salacgrīvas kreisā krasta pludmale

Salacgrīvas kreisā krasta pludmale - tepat, pilsētā!

Papildus priekiem pludmales ūdeņos, bērniem ir pieejams rotaļlaukums. 

6

#6 Svētciema pludmale

Svētciema pludmalē atradīsi mieru un klusumu, smilšainu pludmali un Svētupi. 

7

#7 Vitrupes pludmale

Vitrupes pludmale Tev piedāvās nesteidzīgu atpūtu, brīnišķīgu ainavu, kur mazā Vitrupes upīte ietek jūrā. Šī pludmale būs lieliski piemērota skaistām saulrieta pastaigām. 

8

#8 Tūjas pludmale

Tūjas pludmalē atradīsi dažnedažādas aktivitātes, biedrus frīsbija mētāšanai un saulrietu vērošanai. Taču piekrastes sāļajās smiltīs Tūjā vari gulēt arī 30 soļu attālumā no kāda īpaši skaista dārza. Tur akmeņiem, tāpat kā dārza saimniekam, piemīt īpaša enerģija - tas viss laikam no svaigā jūras gaisa! Smejam, ka tie ir mūsu vietējie Pokaiņi, tikai odu mazāk.