Makšķerniekiem

04.02.2019.

PĀRDOTAS!

Taimiņu un lašu licences uz Salacas upes (“Salaca I”) Salacgrīvas novadā ir izpārdotas un tās varēsiet iegādāties nākamajā sezonā.

Jūs varat sazināties ar mūsu kaimiņu novadu, lai iegūtu informāciju par lašu zveju Salacas posmā (“Salaca II”) Alojas novadā, mobilais tālrunis: +371 29354164; +371 26446760

 

Labākā makšķerēšanas sezona Salacā ir aprīlī un maijā, kad no Rīgas jūras līča upē uz nārstu ienāk raudas, baltie sapali un vimbas.

Makšķerēšanu Salacas upē Salacgrīvas novada teritorijā ar saistošo noteikumu palīdzību regulē novada pašvaldība. Ar makšķerēšanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit: http://www.salacgriva.lv/lat/salacgrivas_novads/aktivasabiedriba/makskerniekiem/?text_id=32738

Licences makšķerēšanai Salacā iespējams iegādāties: 

  • https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=13121 ; 
  • Salacgrīvas TIC tā darba laikā no pirmdienas līdz svētdienai 10:00-18:00. 
 
Dodoties uz copi, Tev vienmēr līdzi jābūt derīgai makšķernieka kartei un iegādātai licencei!
Pastāsti citiem
1

#1 Laivu maršruti

Upes, ezeri un jūras ir senākās transporta maģistrāles, kas Latviju saistīja ar tālām un tuvām pilsētām. Kamēr zemi nepārklāja labi izveidotas ceļu tīkli, ceļošana pa ūdeņiem bija galvenokārt plostnieku un tirgotāju ikdiena. Salacgrīvas novads vienmēr ir pulcējis tos, kuri ir draugos ar ūdeni un laivošanu, dodot iespēju laivotājiem iepazīt novadu no ūdens puses, pārbaudīt savu spēku un izturību.

2

#2 Sarkanās klintis

Paši domājam, ka sarkanu klinšu visvairāk ir pie mums - Salacgrīvas novadā – gan uz Salacas, gan tur, kur pie Svētupes izveidojušās Lībiešu Upuralas, gan akmeņainajā jūrmalā, gan Vitrupes krastos. 

Salacas Sarkanās klintis atradīsi netālu no dzelzs tilta Mērniekos...

3

#3 Laivu noma

Tiklīdz no upēm pazudis ledus un sākušies pali, izdevību tikt pie asām izjūtām nelaiž garām simtiem laivotāju, kuri par spīti riskam saslapināties stindzinošajā ūdenī steidzas uz straujākajām upēm.