Laivu noma

Laivošana var būt gan mierīga un apcerīga atpūta rāmos ūdeņos, gan aizraujošs piedzīvojums putojošā palu ūdens straumē vai spēcīgos jūras piekrastes viļņos. Tā ir laba atpūta un pārsvarā pozitīvas emocijas. Laivot var vienā laivā vai lielākās kompānijās. Laivot patiesībā var visu cauru gadu, arī ziemā, tikai, protams, attiecīgi jāsagatavojas. Jebkurā gadījumā – piedzīvojumi garantēti. Šeit nav drūzmas, „laivošanas satiksme” ir mierīga.Turklāt katra no upēm ir atšķirīga, cita - straujāka, cita - seklāka, citai - vairāk šķēršļu, bet kāda vienkārši plūst cauri fantastiskām vietām.

Piedāvājam iznomāt laivas, lai izbaudītu šīs emocijas un atpūtu uz ūdens.

Zemāk atradīsiet laivas nomas punktus un ūdens maršrutus.

Pastāsti citiem
1

#1 Laivu noma "Lāču laivas"

Lāču laivu vieta ir Ziemeļvidzeme un tās pērles - SalacaSvētupeJaunupe un Vitrupe. Mūsu vēlmes ir palīdzēt laivotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un pārdomātu servisu.

2

#2 Laivu noma "TUBERS"

Laivu un peldkameru noma.

3

#3 Laivu noma "airee.lv"

Piepūšamo laivu un makšķerēšanas inventāra noma. 

4

#4 Laivu noma "Piedabas.lv"

Piedāvājam kanoe laivu nomu šādās Latvijas upēs: Salacā, Gaujā, Svētupē, Irbē, Mēmelē, Pededzē, Braslā, Abavā u.c.

5

#5 "Čiekurlaivas"

"Čiekurlaivas" piedāvā kanoe un kajaku laivu nomu, kā arī ar gumijas plostu nomu.

6

#6 Laivu noma "Atpūta Salacā"

„Atpūta Salacā” nodarbojas ar laivu nomu, nodrošinot pilnu servisu ūdens tūrisma ekipējuma piegādē vienas un vairāku dienu atpūtas maršrutos pa Salacu un Svētupi. Nodrošinām visu nepieciešamo inventāru par labākajām cenām, lai padarītu neaizmirstamu Jūsu piedzīvojumu Salacas upē un Svētupē.